Skip to content

Aknad

Otsid aknaid, mis oleksid kvaliteetsed, soojust- ja heli isoleerivad või hoopis tipptasemel. Selle jaoks olemegi meie, kes muudavad sinu akende paigalduse ja tegemise võimalikult murevabaks. Sina naudid vaatepilti ning meie teeme tööd.

Aknad on kodu au ja uhkus, mis kaitsevad meid külmade ja karmide tuulte eest. Kuid samas on nad dekoratiivesemed, mis lisavad kodule ilu ning kaunidust. Lisaks sellele lasevad aknad sisse päikesevalgust ja soojust, mis on justkui energia mida päike edasi kannab.

Võta meiega ühendust ning küsi hinnapakkumist. 

Millist akent valida?

Kõige olulisem on arvestada enda soovi ja  eelistusi. Vastavalt sellele tuleb otsustada, millisest materjalist tulevad aknad. 

Akende puhul jaguneb materjalivalik neljaks: plastik, puit, puit-alumiinium või alumiinium. Lisaks sellele tuleb arvestada hoone arhitektuurilisi iseärasusi. 

Hinna poolest on erinevused suured. On kaks varianti, et kas tahta aknaid, mis kestavad aastakümneid või siis lahendust, mis on ajutine.

Puitaknad  annavad majale looduslähedase ning eksklusiivse välimuse. Peamine materjal mida kasutatakse on mänd. Lisaks sellele saab kasutada ka  kuuse-, meranti-, eukalüpti-, tamme-, mahagoni-, tiigipuud. 

Puitakna puhul võib eluiga olla pikk, kui seda hooldada. Selle jaoks on välja töötatud erinevad hooldusvahendid. Näiteks on kvaliteetsed puitakna värvid, mis on mõeldud pikendamaks akna eluiga.

Plastaknad – nende ainuke eelis on odavus ning tegelikult on see ka ainuke eelis.

Miks valida Vätta Puit?

Teeme kõik enda aknad käsitööna. Akende valmistamisel läheneme igale kliendile personaalselt. Lõpptulemus on selline nagu klient on soovinud.

Põhiline on, et me teeme kõike hingega, alates meiega ühendust võttes kuni lõpetades akende paigaldamisega. See on ka põhjus, miks kliendid on valinud just meie valmistatud aknad. 

Kui soovid muuta enda kodu ainulaadseks ning säravaks, siis võta meiega ühendust. Pakume parimaid lahendusi.