Skip to content

Trepid


Trepiga oleme kokku puutunud me kõik. Olenevalt hoone suurusest ning disainist vajab iga olukord personaalset lähenemist. Selle jaoks olemegi meie, kelle mission on muuta Teie korrustevaheline liikumine eriti mugavaks. Meie kaasabil saate endale täpselt sellise trepi, nagu soovite!

Trepp omab majapidamises praktilist eesmärki, võimaldades liikuda ühest korruselt teisele. Lisaks tõmbab trepp endale suure tähelepanu. Peale sellele on kvaliteetne trepp elegantne, mugav, ohutu ning oma pika elueaga lisab kodule väärtust. 

Trepi tüüpe on palju erinevaid ning vastavalt hoone disainile, kujule ning iseärasustele tuleb ehitada just selline, mis sobib. Kui valida trepi tüüpi, siis tuleb võtta arvesse nii ruumi suurust, kui eelistatud trepistiili. 

Võta meiega ühendust ning küsi hinnapakkumist. 

Materjal

Treppe saab valmistada eri materjalidest. See millist materjal valida oleneb suuresti eelarvest ning ka stiili ja disaini soovist. Metalltrepid ei sobi igasse kodusse, täpselt nii on ka puittreppidega. Vastava maja stiili ja eripäraga sobib ka trepi stiil kokku panna. Trepi materjali valides tuleb arvestada nii omaniku erisoovidega, kui ka hoone eripäraga. 

Puittreppidest on kõige eelistatumad materjalid mänd, saar, pöök, tamm ja kask.

Miks lasta valmistada trepp Vätta Puidus

Teostame täisteenuse ehk projekteerimisest paigaldamiseni. Läheneme igale projektile personaalselt ning muudame trepid just selliseks nagu soovite. Selleks, et protsess oleks kiire ning täpne, siis teeme valmis joonised ning kogu töö toimub näidiste alusel.

Meil on treppide ehitamisel ja valmistamisel pikaajaline kogemus. Oleme tegelenud ja spetsialiseerunud eritellimustele alates aastast 1992. Valmistame igas stiilis treppe: Puittrepid, metalltrepid, I-kujulised, L-kujulised, U-kujulised. Teeme seda mida soovite.

Lisaks kasutame ehitusel kõige kvaliteetsemaid materjale. Me eesmärk on luua väärtust, mis kestab põlvkonnast põlvkonnani. Pöörame rõhku ehitus ja materjali kvaliteedile. Tugineme enda aastatepikkusele kogemusele ning tänu kogenud meeskonnale on töö kiire ja efektiivne. 

Trepi ehitamise konkreetsed hinda on raske välja tuua, sest see sõltub paljudest asjaoludest. Hind kujuneb välja kolmest komponendist: materjalist, projekti keerukusest, kompleksusest.