Skip to content

Eritööd

Teostame erinevaid eritöid vastavalt soovile ja tahtele. Lisaks sellele teeme eritellimusel kelke ning ka urne.

Puidust käsitöö urnid

Pakume laias valikus kvaliteetseid puidust käsitöö urne. Teeme naturaalsest täispuidust urne vastavalt kliendi soovile ning meie töö on 100% käsitöö. Urne on saadaval nii naturaalsetes kui ka peitsitud toonides.

Tellimuse korral valib klient endale sobiva materjali ja kuju ning teeme keskkonnasõbraliku urni vastavalt teie äranägemise järgi. 

Soovides tellida urni vastavalt enda soovile, võta meiega ühendust juba täna!

Milleks urni kasutatakse? 

Iga lahkunu tuleb ära saata väärikalt ning tänapäeval kogub populaarsust üha enam urnimatus. Urne kasutatakse oma lähedase tuha hoidmiseks ning enamasti matustel, kuid urne on sobilik hoida ka kodus. 

Kui keegi meie seast lahkub ning isik saadetakse ära tuhastamise teel, siis peale tuhastamist kogutakse tuhk kokku ning pannakse urni. Urni suurus tuleb valida vastavalt inimesele, mida suurem inimene, seda suurem Peab olema urn. 

Valmistame urne ainult Saaremaal kasvavatest puudest ning peamisteks puidu liikideks on mänd, kask, tamm ja saar.

Puidust urni eelised

Puidust urn jätab olemuselt sooja ja mõnusa mulje. Lisaks sellele on urn väga looduslähedane, mis urni matmisel mängib suurt rolli. Puidust urnid kõdunevad peale matmist ära, ega saasta keskkonda. 

Peale selle sobib puidust urn ideaalselt ka igasse majapidamisse, kus soovitakse lahkunud lähedast hoida. Kuna urn valmistatakse puidust on ta võrdlemisi kerge ja vastupidav. Urni kergus annab võimaluse hoida urni väiksematel riiulitle ilma probleemideta. 

Kui klaasist ja portselanist urnid kipuvad maha kukkudes kildudeks minema, siis puidust urniga seda probleemi ei esine. Urn on väga vastupidav erinevatele kukkumistele ja põrutustele. 

Miks tellida urne just meilt?

Vali oma lähedase viimseks puhkepaigaks käsitöö urn.  Puidust urn on elegantne ja keskkonnasõbralik ja seda nii igas mõttes. Lisaks on puit vastupidav ja sa ei pea muretsema urni purunemise pärast. 

Vaata järgi ja telli juba täna!