Skip to content

Uksed

Uksed on majapidamise juures ühed tähtsamad elemendid. Välisuks peab olema ilus, vastupidav, soojakindel ning täitma oma praktilist eesmärki. Seetõttu tuleb igale uksele läheneda personaalselt ning projekteerida vastavalt eesmärgile. Meie pikaajaline kogemus tagab sinule parima kvaliteedi ning personaalse lähenemise. Loome uksed joonise põhiselt, tuginedes kliendi soovidele. 

Võta meiega ühendust ning küsi hinnapakkumist. 

Millist ust valida?

Uks tuleks valida vastavalt praktilisele eesmärgile. Kui soovite majale välisust, tuleks läheneda eelkõige materjalide kvaliteedist. Meie loodud puidust välisuksed on kvaliteetsest materjalist, mis peavad hästi vastu muutlikule ilmastikule. 

Meie uksed on soojapidavad ning turvalised, lisaks on ustel olemas hingede järel reguleerimisvõimalus paigaldamise käigus. 

Sisetingimustes on soovitatav valida uks vastavalt ruumi disainile. Kuna siseuste eesmärk on ruumide eraldus. Oleme rõhku pannud disainile ja helikindlusele. Loome ukse disaini vastavalt kliendi soovile, ning  jälgime, et uks oleks võimalikult helikindel, mis tagab privaatsust. 

Olulisel kohal on ka uste tulekindlus, mis eriolukorras tagab majapidamises meie kõigi turvalisuse. 

Miks valida Vätta Puit?

Meie aastatepikkune kogemus tagab kvaliteedi, mis on oma klassi parim. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid materjale ning pöörame suurt rõhku viimistlusele, et saada parim tulemus.

Tehtud tööd